Кафедра програмного забезпечення | СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ІНФОРМАТИКИ В ХАІ

08.05.2017 / 16:49

18-20 квітня 2017 року у Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 н. р. з навчальної дисципліни «Інформатика».

В олімпіаді взяли участь 56 студентів, що навчаються за  економічними та гуманітарними напрямками та 47 студентів, що навчаються за інженерними напрямками, всього 103 учасника – переможців І етапу студентських олімпіад більш ніж з 12 міст України.

Вінницький національний технічний університет представляли студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Спажев (кафедра КН, гр.2КН-15б), Віктор Свіжак (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б), Ярослав Цвях (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б).

Наші студенти достойно виступили на олімпіаді, показавши гарні знання з інформатики, програмування, математики і фізики. Серед студентів, що навчаються за інженерними напрямками, 1 місце посів Олександр Спажев (гр.2КН-15б), Віктор Свіжак (гр.1ПІ-16б) посів 5 місце, а Ярослав Цвях (гр.2ПІ-15б) посів 7 місце.

Віктор Свіжак і Ярослав Цвях

Вітаємо наших студентів і бажаємо їм успіху і перемоги на наступних олімпійських змаганнях!

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ XVIII КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА У ВНТУ
19.11.2017 / 13:17

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап XVIII  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩЕ НАПИСАЛА ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ
16.11.2017 / 13:08

Інститут соціально-гуманітарних наук, кафедра суспільно-політичних наук, студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ  долучились до Всеукраїнського правового диктанту, який 25 жовтня 2017 року в нашому університеті провела Експертна юридична служба України.