Кафедра програмного забезпечення | ТРЕТЬОКУРСНИК ФІТКІ З КАФЕДРИ ПЗ ВЛАДИСЛАВ БІЛОКОНЬ НАВЧАВСЯ ВПРОВАДЖУВАТИ МІСЦЕВІ ІНІЦІАТИВИ

26.09.2018 / 20:03

Улітку 2018 року у Вінниці відбувся тренінг «Соціальний розвиток через місцеві ініціативи», зорганізований за підтримки найстарішого політичного фонду Німеччини — фонду Фрідріха Еберта. У навчанні взяли участь 30 осіб з різних областей України.

260918_3

Третьокурсник факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії (кафедра програмного забезпечення) Владислав Білоконь (гр.1ПІ-16б) взяв участь у тренінгу та навчався, як лобіювати громадські ініціативи, де шукати ресурси для їх реалізації та які існують механізми участі громадян у прийнятті рішень органами влади.

260918_4

Подавши заявку на участь у тренінгу, він був відібраний на участь у навчанні.

За словами Владислава, весь час навчання проходив цікаво, різні майстер-класи давали можливість розкритись кожному учаснику цього навчального заходу, за що велика подяка всім тренерам та громадським організаціям: «Ресурсно-інформаційному центру «Громади Вінниччини», «Інституту розвитку демократії та регіональних ініціатив» та Вінницькому обласному осередку Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина», які за підтримки фонду Фрідріха Еберта організували такий цікавий та корисний захід.

260918_5

Після триденного тренінгу його учасники отримали сертифікати та обмінялися контактами для реалізації спільних ініціатив.

XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
18.03.2019 / 11:20

У ВНТУ 13-15 березня 2019 року відбулася XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету

Переможці І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови (за професійним спрямуванням)