Кафедра програмного забезпечення | У ВНТУ ВШОСТЕ ВІДБУВСЯ НАПІВФІНАЛ СТУДЕНТСЬКОЇ ПЕРШОСТІ СВІТУ З ПРОГРАМУВАННЯ АСМ-ІСРС

26.11.2017 / 15:55

Вшосте на півфінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі (SEERC) відбувся у Вінницькому національному технічному університеті. Міжнародну олімпіаду проводив факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

програмування

ACM

Ці престижні змагання глобального рівня цьогоріч 20-22 жовтня 2017 року зібрали у ВНТУ 41 найсильнішу українську команду і 3 команди з Туреччини. Українські команди є переможцями регіональних змагань — попередніх етапів Всеукраїнської олімпіади з програмування, у якій взяли участь понад дві тисячі студентів.

Нині, як і зазвичай, цей світовий напівфінал студентського спортивного програмування відбувся паралельно на двох майданчиках: у Вінницькому національному технічному університеті та Бухарестській політехніці (Румунія). У Бухаресті участь у змаганнях взяли 44 команди з Кіпру, Болгарії, Македонії, Румунії, Сербії, Молдови та Туреччини. Отож, всього у півфіналі першості світу взяли участь 87 команд з 6 країн південно-східної Європи.

Команда ВНТУ, у складі якої є студент кафедри програмного забезпечення Юрій Шмерчук (гр.1ПІ-17м), посіла 12-те місце по південно-східній Європі.

Юрій

Юрій Шмерчук (крайній ліворуч) у складі команди

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ З ПРОГРАМУВАННЯ IT-REVOLUTION
02.01.2018 / 20:45

18-19 листопада 2017 року у Вінниці відбулися вже шості щорічні змагання з програмування серед студентів – IT-Revolution, організовані BEST Vinnytsia при ВНТУ.

МАГІСТРАНТИ КАФЕДРИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ – ПЕРЕМОЖЦІ ФІНАЛЬНИХ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР
27.12.2017 / 23:52

21 грудня 2017 року відбулися фінальні ігри Відкритого студентського чемпіонату ВНТУ по "Що? Де? Коли?".