Кафедра програмного забезпечення | У ВНТУ ВШОСТЕ ВІДБУВСЯ НАПІВФІНАЛ СТУДЕНТСЬКОЇ ПЕРШОСТІ СВІТУ З ПРОГРАМУВАННЯ АСМ-ІСРС

26.11.2017 / 15:55

Вшосте на півфінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС по південно-східній Європі (SEERC) відбувся у Вінницькому національному технічному університеті. Міжнародну олімпіаду проводив факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

програмування

ACM

Ці престижні змагання глобального рівня цьогоріч 20-22 жовтня 2017 року зібрали у ВНТУ 41 найсильнішу українську команду і 3 команди з Туреччини. Українські команди є переможцями регіональних змагань — попередніх етапів Всеукраїнської олімпіади з програмування, у якій взяли участь понад дві тисячі студентів.

Нині, як і зазвичай, цей світовий напівфінал студентського спортивного програмування відбувся паралельно на двох майданчиках: у Вінницькому національному технічному університеті та Бухарестській політехніці (Румунія). У Бухаресті участь у змаганнях взяли 44 команди з Кіпру, Болгарії, Македонії, Румунії, Сербії, Молдови та Туреччини. Отож, всього у півфіналі першості світу взяли участь 87 команд з 6 країн південно-східної Європи.

Команда ВНТУ, у складі якої є студент кафедри програмного забезпечення Юрій Шмерчук (гр.1ПІ-17м), посіла 12-те місце по південно-східній Європі.

Юрій

Юрій Шмерчук (крайній ліворуч) у складі команди

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ У ВНТУ
19.06.2018 / 17:08

Завершилися змагання дебатного турніру у ВНТУ. У часть у турнірі взяли студенти кафедри програмного забезпечення і стали переможцями турніру серед 16 команд-учасниць змагань.

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ПЗ – ПЕРЕМОЖЦІ ОЛІМПІАДИ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
07.06.2018 / 13:29

Кафедра безпеки життєдіяльності та педагогіки безпеки у ВНТУ зорганізувала та провела олімпіаду з дисципліни «Цивільний захист».