Кафедра програмного забезпечення | XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)

18.03.2019 / 11:20

У ВНТУ 13-15 березня 2019 року відбулася XLVIII науково-технічна конференція підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ). Конференція проводиться за участю працівників науково-дослідних організацій та інженерно-технічних працівників підприємств міста Вінниці та області.

180319

На пленарному засіданні конференції (13 березня) на факультеті інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії  виступив декан ФІТКІ професор Азаров Олексій Дмитрович, який доповів про наукову діяльність факультету у 2018 році та про плани наукової роботи на 2019 рік.

13-15 березня відбулися секційні засідання конференції.

На кафедрі програмного забезпечення працювала секція, на якій заслухана 21 доповідь про результати наукової та інноваційної діяльності викладачів та студентів кафедри ПЗ.

З тезами доповідей можна ознайомитися на сайті конференції за адресою: https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/all-fitki/all-fitki-2019/schedConf/presentations

СТУДЕНТКА КАФЕДРИ ПЗ ВИВЧАЛА КОНТРОЛЬ КЛІМАТУ У БУДІВЛЯХ НА КАНАРСЬКИХ ОСТРОВАХ
22.04.2019 / 12:50

Другокурсниця факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення Дарина Кравченко (гр.2ПІ-17б) на Канарських островах вивчала...